691 513 863  

ul. Ojcowska 74
31-344 Kraków

Blacharstwo Samochodowe

Wysokiej jakości blacharstwo samochodowe

Blacharnia samochodowa Roman Kałuża to przede wszystkim miejsce, w którym:

  • Pracują doświadczeni blacharze,
  • Dbamy o jakość, czyli idealnie wyprowadzamy powierzchnie blachy samochodu tak żeby elementy były doskonale spasowane,
  • Stan samochodu po naprawie jest taki sam jak przed uszkodzeniem,
  • Serwis blacharski, serwis lakierniczy mają nowoczesne wyposażenie. Mamy tutaj na myśli miedzy innymi ramy blacharskie do prostowania nadwozi, spawarki, wyciągarki, podnośniki, specjalistyczne młotki blacharskie itp.

Naprawiamy auta od lat osiemdziesiątych, więc stoi za nami ogromne doświadczenie i jakość, która pozwoliła nam być znanym i rozpoznawanym warsztatem blacharskim w Krakowie i okolicach, choć jesteśmy usytuowani na Krakowskich Bronowicach. Wszystkie usługi blacharskie i usługi blacharsko-lakiernicze objęte są gwarancją – wiemy co robimy i wiemy, że robimy to dobrze, dlatego nie boimy się udzielać solidnych gwarancji na pracę blacharzy i lakierników. Zbieramy również rekomendacje i opinie od naszych klientów, więc na bieżąco monitorujemy zadowolenie z pracy naszego warsztatu.

Usługi blacharskie – co udało nam się naprawić?

Na przestrzeni kilkudziesięciu lat wykonaliśmy najróżniejsze naprawy blacharskie. Poniżej prezentujemy tylko kilka zdjęć z pracy naszego serwisu blacharskiego. Często nie kończyło się tylko na naprawach blacharsko-lakierniczych, ale wykonywaliśmy również kompleksowe naprawy mechaniczne. Doprowadziliśmy wiele aut do ładu, zarówno po drobnych usterkach, jak np. urwane lusterko czy zarysowany błotnik, ale też po naprawdę po poważnych kolizjach czy wypadkach drogowych. Przywracamy samochodom bezpieczeństwo podróżowania i nieskazitelny wygląd!